Zapisy na turnusy


plakat_ramJak co roku, Ruch Apostolstwa Młodzieży Diecezji Rzeszowskiej organizuje wakacyjne turnusy rekolekcyjne. W tym roku organizujemy pięć turnusów o różnej specyfice i dla różnych grup wiekowych.

WIĘCEJ O TURNUSACH TUTAJ

 Zapisów na rekolekcje wakacyjne można dokonywać na dwa sposoby:

I. Internetowo: Odwiedzając stronę: www.ramrzeszow.pl/turnusy-2017 Na tej stronie opisane są wszystkie turnusy RAM. Pod każdym z nich jest formularz zapisów, w który należy kliknąć i wypełnić. Administrator odpowie na zapis mailowo, przesyłając kartę wypoczynku, która zawiera również zgodę na uczestnictwo w rekolekcjach osób, które nie ukończyły 18 roku życia.

II. Osobiście: W sali parafialnej, parafii św. Krzyża w Rzeszowie (trzeba wejść w ul. Fircowskiego) w każdy wtorek w godzinach: 16.00-17.00. Można też uzgodnić spotkanie telefonicznie: Tel. 507-361- 291, bądź mailowo: zapisy@ramrzeszow.pl

Warunkiem ostatecznego zatwierdzenia zgłoszonego uczestnika jest wpłacenie zaliczki wynoszącej 50% ceny danego turnusu.
Można to uczynić wpłacając pieniądze na Ruch Apostolstwa Młodzieży, numer konta:
87 1240 2614 1111 0010 7355 1275  (w tytule podać Imię i nazwisko, datę i miejsce turnusu)
lub osobiście w czasie wtorkowego dyżuru w parafii św. Krzyża. Zaliczkę należy wpłacić do dwóch tygodni od wysłania zgłoszenia, wówczas na maila podanego w formularzu przekazana zostanie karta, którą należy uzupełnić i zabrać na turnus. W wypadku rezygnacji z wyjazdu, zaliczka nie będzie zwracana.

Zapisy trwają do 20 czerwca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *