WAKACJE Z BOGIEM ON-LINE 2020


Tegoroczne rekolekcje wakacyjne niestety nie mogą odbyć się w formie, która była dotychczas. Wszystko spowodowane aktualnie co prawda wygaszającą ale jednak nieustannie panującą epidemią. Nie chcemy się zamykać, zatrzymywać formacji, dlatego też zapraszamy Was na przygotowane przez nas internetowe rekolekcje wakacyjne „Wszystko blisko on-line 2020”.

 

JAK BĘDĄ WYGLĄDAĆ REKOLEKCJE?

Nasz dzień rekolekcyjny od poniedziałku 27.07 do piątku 31.07 składać się będzie z trzech filarów: słuchanie, „rozkminianie”, spotkanie oraz fundamentu jakim jest Eucharystia. Jednak, to nie wszystko! W odpowiedzi na Waszą ambitność, dla chętnych będzie także Jutrznia oraz niezmiernie ciekawe, o bogatej treści, filmiki na kanale YouTube RAM Rzeszów. W sobotę natomiast, tj. 1 sierpnia, zobaczymy się na Dniu Wspólnoty w domu rekolekcyjnym „Troska” w Kozłówku (adres: Kozłówek 98, 38-126, Markuszowa), którego centrum będzie stanowiła wspólnie przeżyta Eucharystia.

 

ZAPISY & KOSZT

Zważywszy, iż są to niezwykle wyjątkowe rekolekcje, udział w nich jest DARMOWY. Wystarczy zapisać się na zapisy.ramrzeszow.pl, a zostaniesz uczestnikiem rekolekcji. Tylko zapisane osoby, będą miały dostęp do transmitowanych przez nas treści. Filmiki na YouTube będą dostępne dla każdego.

Jeśli jednak Wasi rodzice lub znajomi chcieliby wesprzeć RAM Rzeszów drobną darowizną na rzecz podejmowanych przez nas działań wakacyjnych i nie tylko, to można to zrobić wpłacając dowolną kwotę na numer konta: 88 1240 2614 1111 0010 7506 9307 z dopiskiem: “Darowizna na działania RAM Rzeszów”. Za wszelkie wsparcie i dobro: Bóg Zapłać +

Zapisy do 30 czerwca 2020r.

 

Czekamy na Was!

Do zobaczenia, z Bogiem!