Studium


Studium Animatorskie

Ruch prowadzi dwuletnie studium animatora- Stopień Pierwszy oraz Stopień Drugi . Ponadto proponujemy co miesięczne Dni Skupienia dla uczestników Wakacyjnych Rekolekcji Ruchu Apostolstwa Młodzieży i wszystkich, którzy chcieliby poznać charyzmat naszego ruchu. 

I. Studium Animatorskie Stopień Pierwszy jest dedykowany dla wszystkich chętnych, którzy są po bierzmowaniu i chcieli by przystąpić do naszej wspólnoty. Spotkania dla tej grupy będą odbywały się dwa razy w miesiącu; w drugą i czwartą sobotę miesiąca w Katedrze Rzeszowskiej. 
link do zapisów na Studium Animatora (rok I)

Studium Animatorskie Stopień Drugi jest wyłącznie dla uczestników, którzy przeszli formacje Pierwszego Stopnia. Dla tej grupy spotkania odbywają się raz w miesiącu; w trzecią sobotę miesiąca przy Parafii pw. św. Rocha w Rzeszowie. 

Dni Skupienia odbywać się będą w drugą sobotę miesiąca w Parafii pw. św. Rocha w Rzeszowie. 

Jest to formacja nie tylko dla osób chcących zostać animatorami, a dla każdego kto chciałby przedłużyć swoja przygodę z RAM-em. Każde spotkanie rozpoczyna się ok. godz. 9:00
Godziną Czytań ( modlitwa Brewiarzem) i kończy się obiadem w tym samym dniu koło godz. 15:00

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących studium RAM proszę kontaktować się z księdzem Moderatorem Przemysławem Jamro (tel. 507 361 291).

Terminy studium dostępne tutaj.

123