Ruszają zapisy na turnusy wakacyjne!


post2

 

Jak co roku, Ruch Apostolstwa Młodzieży Diecezji Rzeszowskiej organizuje wakacyjne turnusy rekolekcyjne. W tym roku będą to cztery turnusy o różnej specyfice i dla różnych grup wiekowych.

turnusy_studenckie

I turnus – maturzyści i studenci

23-30.07

Majdan Sopocki ROZTOCZE 

Zamieszkujemy obóz harcerski na skraju roztoczańskiego lasu. W planie (oprócz programu rekolekcyjnego) zwiedzanie perełek Roztocza: Rezerwat Czartowe Pole, Szumy nad Tanwią, punkt widokowy w starym kamieniołomie, zwiedzanie Zamościa.

DSC01011

II turnus – uczniowie szkół średnich

30.07-6.08

Majdan Sopocki ROZTOCZE 

Zamieszkujemy obóz harcerski na skraju roztoczańskiego lasu. W planie (oprócz programu rekolekcyjnego) zwiedzanie perełek Roztocza: Rezerwat Czartowe Pole, Szumy nad Tanwią, punkt widokowy w starym kamieniołomie, zwiedzanie Zamościa.

Lipinki,_wiertnia_Pola-2

III turnus – młodzieży gimnazjalna (w szczególności po Sakramencie Bierzmowania)

09.08-16.08

Lipinki k. Biecza 

Pobyt w Diecezjalnym Ośrodku Profilaktyki i Wychowania im. Świętego Józefa. Czas rekolekcji połączony  z aktywnym wypoczynkiem, w czasie którego, można się bawić, poznawać miejscowe zabytki (miasto Biecz), a także przyrodnicze walory tego miejsca, niewątpliwe zachęcają do takiej formy wypoczynku.

Kozlowek

IV turnus – młodzieży powyżej 25 lat

10-15.08

 

Kozłówek k. Strzyżowa.

 

Zapisz się!

 

Zagwarantowano:
– Transport (oprócz IV turnusu dla młodzieży 25+)

– Ubezpieczenie

– Zakwaterowanie i wyżywienie

– Bilety wstępu i koszty związane z opieką młodzieży nad wodą (opieka ratownika)

WAŻNE Informacje:

  1. Wypełnienie ankiety nie jest równoznaczne z przyjęciem uczestnika na turnus wakacyjny. Darowizny na rzecz naszej działalności można wpłacać na:
    nazwa konta: Ruch Apostolstwa Młodzieży Diecezji Rzeszowskiej
    numer konta: 88 1240 2614 1111 0010 7506 9307
    adres: ul. 3-go Maja 20, 35-030 Rzeszów.
  2. Po wypełnieniu zgłoszenia na podany adres mailowy zostanie przesłana karta uczestnika, którą należy z dużą dokładnością wypełnić i zabrać ze sobą na turnus. W razie niejasności odnośnie wypełnienia karty proszę bezzwłocznie dzwonić na podany niżej numer. Karty będą sprawdzane przy autokarze przed wyjazdem. Osoby, które nie będą miały poprawnie wypełnionej karty nie zostaną zabrane na turnus.
  3. Ruch Apostolstwa Młodzieży Diecezji Rzeszowskiej posiada osobowość prawną (Dz. U. 2017 poz.1039). Każdy turnus jest zgłoszony do Kuratorium Oświaty, Państwowej Inspekcji Sanitarnej, Straży Pożarnej oraz Policji. Ponadto nasz turnus zgłoszony jest do miejscowego ośrodka zdrowia, a nad wypoczynkiem w czasie kąpieli czuwają ratownicy WOPR. Nad każdym turnusem opiekę sprawują wychowawcy posiadający niezbędne i wymagane szkolenia w zakresie opieki nad dziećmi i młodzieżą.
  4. Pytania dotyczące turnusów można kierować na adres mailowy: ramrzeszow@gmail.com lub telefonicznie: ks. Przemysław Jamro – 507 361 291.

Serdecznie zapraszamy.
RAM Rzeszów

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o