Turnusy 2019


Ruszyły zapisy na Wakacje z Bogiem 2019! 

Jak co roku, Ruch Apostolstwa Młodzieży Diecezji Rzeszowskiej organizuje wakacyjne turnusy rekolekcyjne. W tym roku będą to cztery turnusy o różnej specyfice i dla różnych grup wiekowych.

I turnus – młodzież gimnazjalna po Sakramencie Bierzmowania

06-13 lipca

LIPINKI

Pobyt w Diecezjalnym Ośrodku Profilaktyki i Wychowania im. Świętego Józefa. Czas rekolekcji połączony  z aktywnym wypoczynkiem, w czasie którego, można się bawić, poznawać miejscowe zabytki, a także przyrodnicze walory tego miejsca, które niewątpliwe zachęcają do takiej formy wypoczynku. W Planie wypoczynku: zwiedzanie Karpackiej Troi, trasy „kwatery dowodzenia” i schron w Stępinie, oraz zwiedzanie zapory w Klimkówce jak i zażywanie kąpieli na strzeżonym kąpielisku nad tymże zalewem (ten punkt uzależniony jest od warunków pogodowych). Zaplanowane są również wyjścia w teren Pogórza Środkowo-Beskidzkiego.

Turnus poprowadzi: Ks. Tomasz Świętoń i ks. Szczepan Węglowski, oraz wspaniała ekipa młodych wychowawców i animatorów.

Zapisz się!

 

 

II turnus – maturzyści i studenci

15-22 lipca

MAJDAN SOPOCKI

Zamieszkujemy obóz harcerski na skraju roztoczańskiego lasu. W planie (oprócz programu rekolekcyjnego) zwiedzanie perełek Roztocza: Rezerwat Czartowe Pole, Szumy nad Tanwią, punkt widokowy w starym kamieniołomie, zwiedzanie Krasnobrodu i Zamościa/między innymi wizyta w ZOO/, oraz spływ rzeką Wieprz. Niewątpliwą atrakcją zachęcającą do wypoczynku jest zalew w Majdanie i możliwość korzystania z kajaków i rowerków.
Turnus poprowadzi: Ks. Michał Domasik i ks. Jakub Lorenc i nie mniej wspaniała ekipa studentów.

Zapisz się!

 

 

 

III turnus – uczniowie szkół średnich

22-29 lipca

MAJDAN SOPOCKI

Zamieszkujemy obóz harcerski na skraju roztoczańskiego lasu. W planie (oprócz programu rekolekcyjnego) zwiedzanie perełek Roztocza: Rezerwat Czartowe Pole, Szumy nad Tanwią, punkt widokowy w starym kamieniołomie, zwiedzanie Krasnobrodu i Zamościa/m.in. wizyta w ZOO/, oraz spływ rzeką Wieprz. Niewątpliwą atrakcją zachęcającą do wypoczynku jest zalew w Majdanie i możliwość korzystania z kajaków i rowerków.
Turnus prowadzi: Ks. Przemysław Jamro i ks. Krzysztof Szot, wraz z ekipą tegorocznych maturzystów i nie tylko.

Zapisz się!

 

 

 

IV turnus – dla Dinozaurów / starszych RAM-owiczów/

15-18 sierpnia

KOZŁÓWEK k. Frysztaka

Rekolekcje w duchu Lectio Divina. Zaproszenie kierujemy do młodych małżeństw, singli i tych, którzy chcą przeżyć długi weekend w dobrym towarzystwie i z dobrym Słowem.
Turnus poprowadzi: ks. Damian Bolka.

Zapisz się!