W latach ubiegłych


Roczniki:

1992  1993-97  1999  2000  2001  2002  2003  2004  2005  2006  2007  2008  2009  2010  2011

Animatorzy 1992 [Roczniki]

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Uwagi
1 Januszewski Jacek Górno
2 Januszewska Joanna Górno
3 Januszewski Tomasz Górno
4 Rząsa Bernatka Dzikowiec

Animatorzy 1993-97 [Roczniki]

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Uwagi
1 Antosz Anastazja Dzikowiec
2 Całka Barbara Tarnobrzeg
3 Iskra Barbara Nowosielec
4 Iskra Grzegorz Nowosielec
5 Ząbek Grzegorz Łukawiec
6 Ziółkowski Bożydar Rzeszów

Animatorzy 1999 [Roczniki]

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Uwagi
1 Bator Tomasz Rzeszów
2 Homik Rafał Budziwój
3 Jajuga Mariusz Lutoryż
4 Kiełbiński Michał Strzyżów
5 Kloc Sylwia Trzebownisko
6 Michalski Artur Kołaczyce
7 Mlaś Marta Boguchwała
8 Porada Marcin Rzeszów
9 Rzemieniec Ewelina Budziwój
10 Rząsa Maria Dzikowiec
11 Tynderenda Magda Górno
12 Ząbek Jolanta Łukawiec

Animatorzy 2000 [Roczniki]

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Uwagi
1 Czach Agnieszka Rzeszów
2 Dubiel Renata Rzeszów
3 Dzięglewicz Edyta Jasło
4 Międlar Renata Rzeszów
5 Sienicki Łukasz Kołaczyce +08.05.2002+
6 Sworszt Agnieszka Jasionka
7 Szetela Joanna Rzeszów
8 Wisz Beata Rzeszów

Animatorzy 2001 [Roczniki]

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Uwagi
1 Bojda Magda Łąka
2 Gryboś Agnieszka Strzeszyn
3 Jałowski Sławek Rzeszów
4 Jamrowicz Anna Biecz
5 Kowalska Ula Lutoryż
6 Kudłaty Bogusława Nowy Żmigród
7 Paśko Edyta Rzeszów
8 Reczek Agnieszka Jasło
9 Skiba Dariusz Ropczyce
10 Tupaj Magda Górno
11 Wielgosz Izabela Nowy Żmigród
12 Winiarska Justyna Januszkowice
13 Wilczak Leszek Rzeszów
14 Wyczołek Ania Nowy Żmigród
15 Zając Aleksandra Olimpów

Animatorzy 2002 [Roczniki]

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Uwagi
1 Mlaś Monika Boguchwała
2 Łobodzińska Ewa Rzeszów
3 Wołoszyn Grzegorz Rzeszów
4 Wołoszyn Jakub Rzeszów

Animatorzy 2003 [Roczniki]

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Uwagi
1 Basamon Magda Zwięczyca
2 Bielański Karol Biała
3 Bielski Jaromir Rzeszów
4 Bielska Natalia Rzeszów
5 Bułaś Agnieszka Stobierna
6 Hus Beata Rzeszów
7 Kielar Kinga Rzeszów
8 Kotwicz Natalia Rzeszów
9 Kucharzyk Paulina Rzeszów
10 Lipiec Karolina Rzeszów
11 Majda Iwona Rzeszów
12 Mazur Izabela Stobierna
13 Piwońska Anna Rzeszów
14 Rurak Kasia Kamień
15 Sarna Justyna Nosówka
16 Snopek Mariola Wólka Hyżneńska
17 Tabaczyński Paweł Przybyszówka
18 Tereszkiewicz Marek Chmielnik
19 Uriasz Michał Rzeszów

Animatorzy 2004 [Roczniki]

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Uwagi
1 Czarnik Wojtek Zaczernie
2 Filipek Paweł Rzeszów
3 Kusak Ewa Rzeszów
4 Majchrowski Andrzej Zaczernie
5 Micał Kamil Rzeszów
6 Tucholska Agnieszka Rzeszów
7 Warzęcha Magda Kańczuga
8 Zabłocka Joanna Rzeszów
9 Żuk Paweł Zaczernie

Animatorzy 2005 [Roczniki]

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Uwagi
1 Biega Anna Głogów Młp.
2 Bułaś Daniel Rzeszów
3 Czarnota Wiola Rzeszów
4 Franczyk Mateusz Bratkowice
5 Gogroń Jarek Rzeszów
6 Jaworek Joanna Ropczyce
7 Kopeć Anna Rzeszów
8 Leja Paweł Bratkowice
9 Oliwiński Przemek Rzeszów
10 Porada Beata Rzeszów
11 Przywara Beata Ropczyce
12 Śledziona Barbara Wielopole Skrzyńskie
13 Zapał Łukasz Wielopole Skrzyńskie

Animatorzy 2006 [Roczniki]

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Uwagi
1 Bałanda Ewelina Łąka
2 Bereś Radosław Miłocin
3 Bobeł Agnieszka Zaczernie
4 Kaplita Konrad Rzeszów
5 Kusak Olga Rzeszów
6 Ludera Robert Rzeszów
7 Matwij Monika Rzeszów
8 Muzyka Anna Rzeszów
9 Piątek Monika Trzciana
10 Świętoniowski Łukasz Mirocin
11 Var Bogya de Csepy Łukasz Gliwice
12 Węk Justyna Babica
13 Wojdon Agata Sędziszów Młp.
13 Wójcik Magdalena Łączki Kucharskie

Animatorzy 2007 [Roczniki]

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Uwagi
1 Batory Maciej Gorlice
2 Furman Kuba Zaczernie
3 Kuczyńska Paulina Budziwój
4 Miziołek Marcin Rzeszów
5 Płonka Paweł Budziwój
6 Skórska Nina Rzeszów
7 Styś Karolina Rzeszów
8 Wnęk Sylwia Babica
9 Wyczołek Celina Nowy Żmigród
10 Żołdak Marek Niechobrz

Animatorzy 2008 [Roczniki]

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Uwagi
1 Bałanda Natalia Łąka
2 Buż Natalia Rzeszów
3 Florek Aneta
4 Groszek Marysia Rzeszów
5 Kawa Gosia Lutoryż
6 Kędzierski Radek
7 Krężel Kuba Sędziszów Małopolski
8 Laskoski Konrad Rzeszów
9 Rurak Marta Kamień
10 Ruśncia Bożena Wysoka Głogowska
11 Środoń Lidzia
12 Wyka Agnieszka Kamień
13 Zakorczmenna Ewa Rzeszów
Żak Justyna Kamień

Animatorzy 2009 [Roczniki]

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Uwagi
1 Bieda Karolina Lubenia
2 Bieda Justyna Rzeszów
3 Furman Mateusz Zaczernie
4 Jamróg Paulina Lubenia
5 Markowska Monika Wysoka Strzyżowska
6 Mazur Adrianna Rzeszów
7 Prus Artur Rzeszów
8 Skubisz Sabina Budziwój
9 Socha Katarzyna Kamień
10 Solecka Kamila Straszydle
11 Szydełko Magdalena Rzeszów

Animatorzy 2010 [Roczniki]

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Uwagi
1 Burda Anna Kolbuszowa
2 Cisło Mateusz Rzeszów
3 Czyrkiewicz Natalia Gorlice
4 Garusinski Tomasz Niechobrz
5 Kobylarz Natalia Kolbuszowa
6 Śliwińska Maja Strzyżów
7 Żołdak Krzysztof Niechobrz

Animatorzy 2011 [Roczniki]

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Uwagi
1 Darbicki Łukasz Rzeszów
2 Łoboda Karol Bratkowice
3 Samborska Danuta Zaczernie
4 Samborska Dorota Zaczernie
5 Stańczewska Greta Gorlice